Odpowiednie miejsce na walentynki

Zapowiadały się nasze pierwsze Walentynki od kiedy jesteśmy małżeństwem. nie ulega wątpliwości jeszcze miech okresu do dnia zakochanych, ale obecnie myślałam na ów temat od pewnego okresu. Nie zdołałam wytrwać do tego terminu. Przeczuwałam, że to będzie osobliwy weekend. Należący do mnie świeżo upieczony małżonek bez wątpliwości musiał wymyślić coś nadzwyczajnego, romantycznego i niecodziennego. Odmierzałam dni do tego zdarzenia i byłam coraz bardziej niecierpliwa. Zdecydowałam nawet w najbliższy koniec tygodnia wybrać się do spa Karpacz, ażeby zadbać o siebie przed tym znacznym terminem. Z rozkoszą poddawałam się masażom relaksacyjnym i wypoczywałam w saunie. W trakcie ablucji błotnych frapowałam się co też wymyśli ów mój mąż.

hotel all inclusive polska nocleg w górach spa karpacz

Hotel w górach Karkonosze

Wiedział jednakowoż, że jestem marzycielką i przywiązuję nadzwyczaj dużą wagę do tego typu uroczystości. Prawidłowo wiedział, że nie może mnie rozczarować, jako że przed ślubem ślubował, iż wszystkie nasze łączne Walentynki będą specjalne i niepowtarzalne. Obstawiałam, iż ma aktualnie zajęty hotel all inclusive w niejakim gorącym miejscu. Może w Hiszpanii, może we Włoszech? Rewelacyjnie byłoby choć przez chwilę poleżeć na ognistej plaży. A może zaprojektował nocleg w górach w jednym ekskluzywnym apartamencie do pożyczenia? Może w Alpach? Wiecznie śniłam o powyższym, ażeby przyuczyć się podróżować na nartach. A nuż polecimy następny raz do Vegas? Opcji było wiele, a małżonek był tajemniczy i nie pożądał zdradzić rąbka zagadki.

img class=”aligncenter” src=”https://pixabay.com/static/uploads/photo/2014/10/13/11/49/massage-486702_960_720.jpg”alt=”hotel all inclusive polska „/>

SPA w miejscowości Szklarska Poręba

Jednakże po tylu łącznych cudownych latach spędzonych z moim czarującym lubym wiedziałam, iż nieważne czy to będzie hotel all inclusive na Maderze, spa w najdroższym hotelu, lub nocleg w górach w lokalu z widokiem zapierającym tchnienie w biuście, to i tak będzie nadzwyczajnie, bo zdołamy być razem i nic nie jest w stanie zbałamucić nam właśnie tych chwil. Niech to nie będzie jedynie namiot przed naszym mieszkaniem, jakże to było w poprzednim roku.